Szeroka oferta podziękowań dla gości z okazji urodzin

Ładne i korzystne – nasze podziękowania dla gości za przybycie na roczek to kultowa propozycja! Masz prawo wybierać z dwóch kształtów oraz wielu wzorów, a do tego dochodzi opcja personalizacji imieniem potomka oraz datą urodzin.

Gotowe podziękowania dla gości

Roczek to naturalnie dzięki temu będzie celebrowany jeszcze bardziej uroczyście! Obdarowanym gościom spodoba się też to, że z tyłu dekoracji jest umieszczony magnes. To właśnie dzięki temu tak istotne wydarzenie będzie bajecznie utrwalone, warto skorzystać z gotowego rozwiązania w interesującej cenie. Continue reading „Szeroka oferta podziękowań dla gości z okazji urodzin”

Podziękowania dla gości z okazji chrztu – tanio

Dzień Chrztu Świętego to ważne wydarzenie w życiu każdej rodziny. Można uroczystość inkrustować jeszcze bardziej dziękując gościom za przybycie miłym upominkiem. Proponowane podziękowanie na chrzest w formie magnesu sprawdzi się w tej roli do perfekcji.

Tanie podziękowania chrzest

Zrobione z drzewa, jest jeszcze bardziej ponadprzeciętne dzięki możliwości personalizacji, dając nie jedynie śliczną ozdobę, lecz i przydatne w każdej kuchni akcesorium. Gwarantujemy wysoką jakość oraz to, że motyw gołębia lub też serca będzie się prezentował w rzeczywistości zjawiskowo! Continue reading „Podziękowania dla gości z okazji chrztu – tanio”

Ślubne podziękowania dla gości – różne, ciekawe wzory

Fantastyczne wesele potrzebuje równie szczególnego zakończenia! Nasze podziękowania dla gości weselnych w formie drewnianej pamiątki sprawdzą się w tej roli. Przystrojone pamiątki z imionami Młodej Pary i dużo mówiącym napisem „dziękujemy za przybycie” to piękne wyrażenie wdzięczności. Z tyłu każdej pamiątki lokujemy także magnes, dzięki czemu jest kultowym gadżetem na lodówkę.

Eleganckie podziękowania na wesele

Dajemy także do wyboru dużo grafik, które umieścimy na przestrzeni dekoracji. Dajemy różne, zarówno współczesne, jak i klasyczne motywy – to naturalnie dzięki każda para odnajdzie coś wyśmienitego. Continue reading „Ślubne podziękowania dla gości – różne, ciekawe wzory”

Spersonalizowane podziękowania dla gości z okazji komunii

Moment przystąpienia dziecka do Pierwszej Komunii Świętej to niezmiernie znacząca uroczystość dla całej familii. Serdecznie jest w takim razie w równie nadzwyczajny sposób docenić członkostwo w wydarzeniu wezwanych gości. Oferowane przez nas podziękowanie na komunie doskonale nadaje się do tego zadania.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Figurka w kształcie serca lub też gołębicy jest dzięki personalizacji jeszcze bardziej nadzwyczajna. Poza tym oprócz pamiątki przyda się też w każdym mieszkaniu jako przydatny gadżet na lodówkę, z racji dodaniu do ozdoby magnesu. Continue reading „Spersonalizowane podziękowania dla gości z okazji komunii”

Podziękowania dla gości z okazji komunii

Drewniane serduszka z grawerem i magnesem z drugiej strony to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą podziękować swoim gościom za obecność na wydarzeniu, jakim jest Komunia Święta. To nowoczesna forma dziękowania i zarazem niedrogi upominek. Serduszko może stać się dekoracją lodówki, a nawet całego pomieszczenia. Ze względu na okolicznościowy grawer, będzie jednocześnie całkiem trwałą pamiątką.

komunia

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro