Niezwykłe podziękowania dla gości

Drewniane serce z grawerem typu „Dziękujemy za przybycie” i do tego imiona oraz data ślubu to świetny sposób na wyrażenie wdzięczności za przybycie gości na to wielkie wydarzenie. W naszej ofercie znaleźć można przeróżne serca upominkowe dla gości weselnych, wszystkie wykonywane z użyciem wysokiej jakości drewna, z należytą starannością. Szukasz pomysłu na efektowny prezent? Wybierz nasze serduszka.

wesele

Kliknij tutaj i zobacz inne wzory

Cena już od 1 zł bez koperty lub 1,25 zł z kopertą
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro

Prezenty dla gości komunijnych

Jeżeli coś idzie nie po naszej myśli podczas przygotowania, wtedy możemy wpaść w panikę, bo sala i orkiestra już zarezerwowane a tu klapa. Nie ma co się stresować tylko udać się do innej parafii lub Urzędu Stanu Cywilnego i poprosić o udzielenie ślubu w wyznaczonym przez nas czasie. Teraz to już zostają nam same przyjemne rzeczy do zrealizowania. Wybieramy stroje ślubne i upominki ślubne. Panny młode szaleją w salonach mody ślubnej i wybierają najładniejszą sukienkę a panowie odpowiednio skrojony garnitur.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Nie możemy też zapomnieć o zaproszeniu gości weselnych. To już inna bajka, ponieważ musimy wiedzieć na ile osób się decydujemy. Duże wesele to duże wydatki, które nie zawsze się zwracają. Małe wesela są kameralne i zazwyczaj w gronie najbliższych nam osób. Czasami może dochodzić do małych spięć między przyszłymi małżonkami, jeśli nie zgadzają się, co do wyboru gości. Continue reading „Prezenty dla gości komunijnych”

Firmy organizujące wesele

Trzeba przyznać, że pomysłów jest naprawdę wiele, dlatego też uroczystości weselne są dzisiaj bardzo huczne i na pewno na długi czas zapadną w pamięć wszystkim gościom, począwszy od tego jakiego rodzaju są zaproszenia ślubne, poprzez oczywiście to co jest na stołach do jedzenia a kończąc na stroju pary młodej.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Odpowiednio wcześnie warto pomyśleć również o zaproszeniach, ponieważ najbardziej eleganckie są te, które zostaną wykonane ręcznie. Fotografów i kamerzystów także jest wielu, dzięki czemu zainteresowani posiadają naprawdę szeroką ofertę. Organizacja wesela pochłania czas i zaangażowanie jednak warto poświęcić się dla doskonałych efektów. Jeżeli nie mamy czasu, możemy znaleźć firmę, która naszykuje nam zaproszenia na ślub, przygotuje menu jak i wszelkiego rodzaju strojenia Sali czy kościoła. Continue reading „Firmy organizujące wesele”

Podarunek dla gości weselnych

Ślub i wesele to zazwyczaj jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. To właśnie od tego dnia rozpoczynamy długą wspólną drogę z naszym partnerem w nadziei dotarcia szczęśliwie do końca naszych dni. Jednak sam dzień ślubu to już tylko uwieńczenie całej trudnej pracy jaką wcześniej włożyliśmy w przygotowanie tego wspaniałego dnia.

prezent
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Zapewne każda była panna młoda powie że wesele wiąże się z wieloma problemami i trudnymi wyborami, niewątpliwie jednym z trudniejszych wyborów jakich musimy dokonać to dekoracje ślubne, warto kupić grawerowane serce, zarówno duże na ścianę jak i małe do winietek, albo zawieszki drewniane na butelki z alkoholem. Do podziękowania dla gości idealne będzie personalizowane serce. Continue reading „Podarunek dla gości weselnych”