Eleganckie i tanie zaproszenia na chrzest z motylem

Zawiadomienia z motylkami to jedynie jeden z wielu typów zaproszeń do chrztu jakie mamy w ofercie. Struktura papieru jak i układ barw tych zawiadomień o chrzcie jest miła dla wzroku. Na zawiadomienie składa się też koperta z motylkiem.

motyle

Personalizowanie treści w tego typu wyrobach jest niezwykle ważne, dlatego przygotowaliśmy dla klientów stosowny tekst zaproszenia, który daje możliwość samodzielnego wpisania niezbędnych danych dla gości. Rodzice, którzy posiadają fajne fotki swojej pociechy mogą przysłać je do nas, a my zamieścimy wizerunek malucha w zawiadomieniu. Continue reading „Eleganckie i tanie zaproszenia na chrzest z motylem”

Personalizowane zaproszenia na chrzest – polski sklep

W tej chwili króluje moda na przedmioty w stylu retro, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów stworzyliśmy krój zaproszeń na chrzest w starym stylu. Półprodukty zużytkowane do wyprodukowania zawiadomienia nawiązują do bardziej oddalonych w czasie sposobów wytwarzania tego rodzaju artykułów z papieru.

retro

Części dekoracyjne opisywanych retro zaproszeń do chrztu to na przykład lniany sznurek, z którego zrobiona jest kokardka i drewniane serce zamocowane na kokardce. Za rozsądną cenę otrzymujecie państwo intrygujące wzornictwo i dobre materiały, toteż warto zapoznać się z naszymi retro zawiadomieniami na chrzest. Continue reading „Personalizowane zaproszenia na chrzest – polski sklep”

Tanie i wysokiej jakości zaproszenia na chrzest – oferta

Szyk oraz prostota to kluczowe cechy oferowanych zaproszeń na chrzest. Zaproszenia do chrztu są wykonywane ręcznie, z troską o wytrzymałość i precyzję mocowania części dekoracyjnych. W ofercie jest w tej chwili kilka wzorców zaproszeń do chrztu, które różnią się między sobą barwami oraz motywem na stronie frontowej.

personalizacja

Część elementów ozdobnych została umocowana na taśmę dystansującą, przez co pierwsza strona zaproszenia daje efekt trójwymiarowej kartki. Dzięki umieszczonemu centralnie wieńcowi z kwiatów, ogół pierwszej strony zaproszenia jest stylowy i nie przytłacza wzroku obserwujących. Zapraszamy do obejrzenia naszych modeli zaproszeń do chrztu, które na pewno zadowolą Twoje gusta. Continue reading „Tanie i wysokiej jakości zaproszenia na chrzest – oferta”

Eleganckie zaproszenia na chrzest – polski produkt

Zaproszenia na chrzest cechujące się prostym, wytwornym wyglądem. Zawiadomienia te można kupić w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim lub różowym. Motywy dekoracyjne tego zaproszenia to ślad dziecięcych stópek oraz ich obramowanie z wyciętym wzorem. Tekst ulokowany w środku zaproszenia daje możliwość jego spersonalizowania pod konkretne potrzeby.

wstazka

Do tworzenia tych zawiadomień na chrzest stosujemy tylko najlepsze surowce. Rodzice doceniający w zawiadomieniach o chrzcie umiar, dobry gust i przyjemny w kontakcie ze skórą papier powinni przejrzeć tę ofertę. Continue reading „Eleganckie zaproszenia na chrzest – polski produkt”

Spersonalizowane zaproszenia dla gości z okazji chrzcin

Dokładnie wykonane rękodzieło, które nie odstępuje w niczym od innych tego rodzaju zaproszeń na chrzest. Oferowane zaproszenia na chrzest zawierają elementy ozdobne, które w szczególny sposób podkreślają rangę uroczystości. Niuanse, które zdobią prezentowane zaproszenia do chrztu to wózek dziecięcy oraz wstążka z satyny.

kolory

Kolor kokardki można wybrać inny, pod warunkiem, iż jest dostępny w ogłoszeniu. Zachęcam do zapoznania się z galerią, gdzie bardzo szczegółowo można obejrzeć oferowane zaproszenia do chrztu. Continue reading „Spersonalizowane zaproszenia dla gości z okazji chrzcin”