Akcesoria na alkohol

Tematem teksu będzie fakt, że podczas wesela konieczne jest zadbanie nawet o najdrobniejsze detale. Z pewnością wiele osób powie, że ten fakt jest absolutną oczywistością, ale prawda na ten temat prezentuje się zgoła odmiennie. Weźmy sobie za przykład udekorowanie alkoholu. Udekorowanie alkoholu to bardzo szeroki temat, w którym zawierają się choćby zawieszki na wódkę, czy etykiety na wino.

alkohol
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Jeśli z jakichś względów zarówno jedno, jak i drugie rozwiązanie nie przypadło do gustu, należy także pamiętać, iż przeglądając oferty, możemy znaleźć zawieszki na wódkę weselną. Ktoś może zapytać, jaka cena? Tak naprawdę ceny są tak niskie, że wspominanie o nich pozbawione jest najmniejszego sensu. Continue reading „Akcesoria na alkohol”

Bileciki weselne

Usadowienie wszystkich uczestników przy weselnych stołach niejednokrotnie jest sporym wyzwaniem. Łatwo można zapomnieć o kimś podczas ogólnego zamieszania, łatwo również popełnić gafę przydzielając miejsca koło siebie osobom, jakie za sobą nieszczególnie przepadają.

stół
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Z tego też powodu coraz częściej na takich uroczystościach pojawiają się winietki ślubne, których rolą jest uporządkowanie sprawę miejsc do siedzenia. Winietki to po prostu niewielkie kartoniki z nadrukowanymi nazwiskami poszczególnych gości, położone w miejscach, jakie im zostały przydzielone. W naszych weselnych obyczajach winietki na stół nie są obowiązkowo używane, niektórzy wręcz są im bardzo przeciwni. Continue reading „Bileciki weselne”

Zawieszki na alkohol

Wódka to nieodłączny element większości imprez weselnych, jednak dość rzadko kładziona jest na stół w takim stanie, jak się ją kupiło. Z reguły na oryginalne butelki naklejane są rozmaite naklejki na wódkę, przy pomocy jakich normalny alkohol zostaje zmieniony w szlachetny trunek.

alkohol
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Takie samo zadanie będą spełniać zawieszki na wódkę – przy ich pomocy także stół weselny nabierze wyjątkowego stylu, a zaproszeni goście zupełnie inaczej spojrzą na kwestie organizacyjne. Jest bowiem faktem, że etykiety na wódkę nie są konieczną i obowiązkową rzeczą, bez ich przyklejania także można zorganizować całe wesele i doskonale się na nim bawić. Continue reading „Zawieszki na alkohol”