Zawieszki na alkohol

Wódka to nieodłączny element większości imprez weselnych, jednak dość rzadko kładziona jest na stół w takim stanie, jak się ją kupiło. Z reguły na oryginalne butelki naklejane są rozmaite naklejki na wódkę, przy pomocy jakich normalny alkohol zostaje zmieniony w szlachetny trunek.

alkohol
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Takie samo zadanie będą spełniać zawieszki na wódkę – przy ich pomocy także stół weselny nabierze wyjątkowego stylu, a zaproszeni goście zupełnie inaczej spojrzą na kwestie organizacyjne. Jest bowiem faktem, że etykiety na wódkę nie są konieczną i obowiązkową rzeczą, bez ich przyklejania także można zorganizować całe wesele i doskonale się na nim bawić.

Jednak w pewien sposób świadczą o tym, że narzeczeni postanowili zadbać o nawet najmniejsze drobiazgi, starając się, aby całość prezentowała się idealnie. A w końcu udekorowanie butelek wcale nie jest wielkim wyzwaniem organizacyjnym i finansowym. Zarówno naklejki na wódkę weselną, ale też etykiety na wino, jeżeli ktoś chce takie podać, oferowane są w niezliczonej ilości kolorów, wzorów i form.

zawieszki na wodke weselna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *